Школа танцю "Salsa Victoria"

Salsa Victoria
вулиця Володимирська, 38
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт17:00 - 22:00Без перерви
Сб13:00 - 18:00Без перерви
Нд13:00 - 16:00Без перерви

Інформація

Танець… Це древній вид мистецтва та спосіб спілкування. Він чарує та вабить, він дозволяє мовою тіла висловити свої почуття. Він об’єднує людей з різних країн та континентів. Він примирить навіть найлютіших ворогів. Він подарує нові яскраві враження та збагатить гаму почуттів закоханих. Танець зближує людей, та, водночас, дарує їм відчуття неймовірної свободи й гармонії. Танець це прекрасно… А соціальний танець — це ще й чудовий спосіб налагодити стосунки з людьми. Його мета — навчити танцювальних партнерів максимально відчувати один одного та спілкуватися мовою танцю. Тож, якщо ви шукаєте нових друзів або хочете дещо «освіжити» почуття з близькою вам людиною, вам варто відвідувати танцювальні заняття із соціальних латиноамериканських танців. Впустіть у своє життя енергію танцю та насолоджуйтеся гармонійним спілкуванням з навколишніми! Персонал школи танцю «Salsa Victoria» запрошує вас на заняття із соціальних латиноамериканських танців.

Пропонуємо відвідати такі заняття:

  • Сальса;
  • Бачата;
  • Кізомба.

Переваги школи танцю «Salsa Victoria»:

  • Заняття ми проводимо у просторих залах. Постійно забезпечуємо доступ свіжого повітря та достатньої кількості світла. Ми робимо ваші заняття у нашій школі максимально комфортними, щоб ви могли сповна віддатися танцю;
  • Танцювальне мистецтво ви освоюватимете з кращими спеціалістами. Викладачі нашої школи мають велику кількість відзнак за професійність та вагомий вклад у розвиток танцю в Україні, вони є лауреатами вітчизняних та міжнародних конкурсів;
  • У нас ви можете відвідувати різні заняття у зручний для вас час. Крім того, пропонуємо парні танцювальні тренування, а також танці-соло.

Живіть у ритмі танцю, спілкуйтеся, любіть та радійте разом із «Salsa Victoria»! Ми із задоволенням відкриємо для вас захопливий танцювальний світ!

Події

SalsaDanceParty
Початок о 17:00. Танцювальна вечірка. Зустрінемо лютий гаряче. Запалюємо у ритмах Сальси, Бачати та Кізомби!  Вхід 30 грн.
HeartSalsaDanceParty
Початок о 17:00. Напередодні "серденькового" свята наші серця танцюють у ритмах Сальси, Бачати та Кізомби! Зрозуміло, що на вечірку прибуваємо з серденьком у будь-якому форматі та відображенні.) Для володаря найбільшого за розміром серця, або найбільшої кількості за підрахунком буде сюрприз! Готуйтеся! Вхід 30 грн.
StopWinterDanceParty!
Початок о 17:00. Зима - давай до побачення! Закриття зимового сезону у ритмах Сальси, Бачати та Кізомби! Вхід 30 грн.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук