Центр здорового розвитку "Fit Kid"

Fit Kid
Проспект Злуки, 47б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 19:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Юліана Опільського, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 19:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Гармонійний фізичний розвиток дитини забезпечується регулярними вправами та спортивними заняттями. Але фізкультура в традиційному розумінні інколи нецікава нашим дітям — вони прагнуть чогось нового та оригінального.

Чудову альтернативу пропонує Центр здорового розвитку «Fit Kid», в якому працюють досвідчені та успішні спортсмени, кваліфіковані тренери та інструктори. Ми впевнені, що систематичні й правильно підібрані ефективні вправи суттєво допомагають підвищити впевненість у собі, розкривають спортивні таланти та фізичний потенціал. Ми віримо в те, що кожна дитина в сприятливих умовах здатна досягти багатьох висот. Наші фахівці першочерговою задачею мають не спортивні досягнення, а здоров’я дитини.

У повсякденній роботі ми практикуємо індивідуальний підхід, який дає можливості здорового, гармонійного, розумного розвитку та використання природного потенціалу. Помірні фізичні навантаження та правильне харчування — запорука й гарантія гармонії фізичного й інтелектуального росту.

Запрошуємо дітей від 3 до 16 років у Центр «Fit Kid» для занять:

  • оздоровчою гімнастикою від 3 до 6 років;
  • акробатикою;
  • денс фітнесом;
  • боді балетом;
  • пілатесом;
  • у техніці бодікомбат — заняття фітнесом у поєднанні з елементами східних єдиноборств, радимо для дітей від 10 років.

Окремо у нас працює програма «Оздоровлення для підлітків», яка включає консультації психолога і дієтолога, індивідуально підібрану програму занять з фітнесу. Це допомагає покращити поставу, при потребі схуднути чи набрати вагу, підвищити витривалість.

Регулярно проводимо семінари, тренінги та навчання для батьків на тему виховання дітей та їхнього розвитку. Крім того, організовуємо святкування спортивних днів народжень, практикуємо фітнес для майбутніх та молодих мам.
 

Події

Школа жонглювання для дітей від 7 років
Початок о 14:00. Запрошуємо вас розвиватись та рухатись вперед разом з нами!Закликаємо усіх бажаючих записатись на перше показове заняття. Кількість місць обмежена.Деталі за телефоном: 0964109004.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Фіт кід   Fitkid   Фіткід   Психологи   Фітнес-центри   Дитячі розвиваючі центри   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Аеробіка   Аеробіка для дітей   Аеробіка для дітей на бамі   Аеробіка на бамі   Акробатика   Акробатика для дітей   Балет для дітей   Боді балет   Бодікомбат   Віддати дитину на акробатику   Гімнастика для дітей   Денс фітнес   Заняття з гнучкості для дітей   Заняття з підтримки хребта для дітей   Заняття фітнес з поєднанням елементів східних єдиноборств   Записати дитину 6 років на гімнастику   Записати дитину на аеробіку   Записати дитину на денс фітнес   Записати дитину на консультацію дієтолога   Записати дитину на консультацію психолога   Записати дитину на оздоровчу гімнастику   Записати дитину на пілатес   Записати дитину на танцювальний фітнес   Записати дитину на тренування   Записатись на аеробіку для дітей   Записатись на акробатику   Записатись на боді балет   Записатись на бодікомбат   Записатись на денс фітнес   Записатись на оздоровчу гімнастику для дітей   Записатись у фіт кід   Звернутися до дієтолога   Звернутися до дієтолога на бамі   Консультації висококваліфікованого психолога   Консультації дієтолога   Консультації дієтолога на бамі   Консультації досвідченого лікаря-дієтолога   Консультації психолога   Консультації психолога на бамі   Оздоровча гімнастика   Оздоровча гімнастика для дітей   Оздоровча гімнастика для дітей 3 років   Оздоровча гімнастика для дітей на бамі   Оздоровча гімнастика на бамі   Підтримання гнучкості та пластичності   Підтримка гарної форми   Пілатес   Пілатес на бамі   Піти у розвиваючий центр   Пакет оздоровлення для підлітків   Розвиток дитини   Святкування спортивних днів народжень   Семінари для батьків   Танцювальний фітнес   Танцювальний фітнес на бамі   Тренінги для батьків на теми з виховання дітей   Тренування для дітей   Тренування для дітей на бамі   Фіт кід   Фітнес для майбутніх мам   Фітнес для молодих мам.  
Показати більше