ТОВ "Вега"

Вега
Вулиця Бандери, 57
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


ТОВ «Вега» спеціалізується на виконанні робіт з теплової ізоляції трубопроводів та обладнання, проводимо торгівлю ізоляційними та будівельними матеріалами, елементами вентиляції, інструментами, спецодягом, зварювальним обладнанням та слюсарськими інструментами. Фірма накопичила великий виробничий  досвід, сформувала висококваліфікований склад робітників.

Основний продукт ТОВ «Вега» - це димарі та димоходи з нержавіючої чи оцинкованої сталі, одностінні та двохстінні термоізоляційні димоходи і елементи для саун та камінів. Завдяки унікальній конструкції двохстінних елементів до мінімуму зводиться утворення агресивного конденсату і зберігається температура димових газів.

Димарі з нержавіючої сталі - це альтернатива небезпечним азбестоцементним димоходів і димоходів з цегли, які забиваються сажею, мають погану тягу і не усувають запах диму в приміщенні.

Підтвердивши добру репутацію на ринку послугами нашого підприємства скористалися відомі підприємства та організації регіону: (НАК) Нафтогаз України,  ТОВ Карпатнафтохім, ВАТ Івано-Франківськцемент, ДТЕК Бурштинська ТЕС, ТОВ Кроно-Україна, ТОВ Даноша, ТОВ Калуський трубний завод.

У нас Ви маєте можливість придбати димоходи і димарі різного призначення, форми, розміру, з різної сталі, з утепленням чи без… При потребі виробляємо потрібні саме Вам димоходи і димарі під замовлення!!!

Купляючи димохід пам’ятайте про своє життя і безпеку. Дуже важливо правильно обрати теплоізоляційні матеріали, і ми Вам в цьому допоможемо.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
  Господарські товари   Інструменти   Кондиціювання, вентиляція   Лакофарбова продукція   Госптовари   Товари для господарства   Господарський магазин   Інструмент   Ручний інструмент   Кондиціонери   Вентиляція   Кондиціонер   Кондиціювання повітря   Вентиляція повітря   Системи кондиціонування   Системи кондиціювання   Лаки   Фарби   Ізольовані димоходи   Інструменти   Безпечний димохід   Безпечний камін   Будівельні інструменти   Будівельні матеріали   Будівельний інструмент   Вентиляція   Виготовлення димарів   Господарська група товарів   Господарське мило   Димарі   Димохід для сауни   Димохід з нержавійки   Димохід з нержавіючої сталі   Димохід з оцинкованої сталі   Димохід на замовлення   Димохід під замовлення   Димоходи   Електроди   Елементи вентиляції   Енергозбереження   Зварювальне обладнання   Камін   Каска   Кислородний редуктор   Лаки   Мінеральна вата   Маски для зварювання   Нержавіючий димохід   Оцинкований димар   Продаж будівельного інструменту   Продаж господарської групи товарів   Ріжучі круги   Респіратор   Слюсарні інструменти   Спецодяг   Теплоізоляційні матеріали   Теплоізоляція   Теплоізоляція повітроводів   Теплоізоляція трубопроводів   Техноніколь   Фарби  
Показати більше