Студія пластики та акробатики на пілоні "Pole Dance Studio"

Pole Dance Studio

Інформація

 

Студія пластики та акробатики на пілоні «Balance»

відчуй граціозність та легкість життя!

Танець на пілоні (poledance) – це вид спорту, який поєднує танець з гімнастичними вправами на пілоні (жердині). Танець на пілоні, визнаний видом фітнесу, який базується на аеробних вправах. Він поєднує в собі елементи танцю та акробатичні трюки. В цих вправах пілон використовується як снаряд, партнер та тренажер.

Цей стиль вже давно відокремився від стриптизу і став абсолютно самостійним жанром. Він проник як в артистичну, так і в фітнес індустрію, зробивши переворот, і давши шанс людям проявити себе без збитку для репутації і сім'ї.

Попри те, що в Україні про pole dance дізналися порівняно недавно, він вже встиг завоювати прихильників. Навчитися танцювати на пілоні можна у нашій студії, де працюють справжні професіонали.

Pole dance — створений для того, щоб вдосконалювати власне тіло.

Танець на пілоні підходить не тільки тим, хто бажає ним займатися професійно а і тим, хто не бачить себе в перспективі на сцені, це уміння завжди згодиться і не дасть стояти осторонь на вечірці.

 

Будемо раді бачити Вас у студії "Balance" на заняттях з POLEDANCE.
Одноразове відвідування - 50 грн.
Перший раз (пробне) - 25 грн.
Місячний абонемент - 400 грн.
3-місячний абонемент - 1000 грн

Можлива оплата на картку
5168 7553 5660 8428 Зуєв Вадим

Графіки занять:

Описание: https://pp.vk.me/c629315/v629315338/34049/QqdPIHZ5J6U.jpg

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Пол данс студіо   Танцювальні школи   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Pole dance   Pole studio balance   Аеробіка на пілоні   Аеробіка на пілоні по доступній ціні   Аеробіка пол. денс для дітей   Акробатика на пілоні   Аэробика на пилоне   Аэробика на пилоне по доступной цене   Аэробика пол дэнс для детей   Гімнастика на пілоні   Гімнастика на пілоні по доступній ціні   Гімнастичні вправи на пілоні   Гімнастичні вправи на пілоні професійно   Где научиться пол дэнса?   Где студия пол дэнс   Где школа пластики   Гимнастика на пилоне   Гимнастика на пилоне по доступной цене   Гимнастические упражнения на пилоне   Гимнастические упражнения на пилоне профессионально   Де навчитися пол денсу?   Де студія пол. денс   Де школа пластики   Пластика   Пластика на пілоні   Пол денс   Пол денспо доступній ціні   Пол денс   Пол денспо доступной цене   Пол дэнс   Студія пластики   Студія пластики для дітей   Студія пластики на пілоні   Студія пластики на пілоні за доступною помірною ціною   Студія пластики та акробатики   Студія пластики та акробатики за доступними цінами   Студія пластики та гімнастики   Студия пластики   Студия пластики для детей   Студия пластики и акробатики   Студия пластики и акробатики по доступным ценам   Студия пластики и гимнастики   Студия пластики на пилоне   Студия пластики на пилоне по доступной умеренной цене   Танец   Танец на пилоне   Танец на пилоне профессионально научиться   Танец профессионально   Танець   Танець на пілоні   Танець на пілоні професійно навчитись   Танець професійно   Танці на пілоні   Танці на пілоні по доступній ціні   Танці пол денс   Танці пол денс за помірними цінами   Танцы на пилоне   Танцы на пилоне по доступной цене   Танцы пол дэнс   Танцы пол дэнс по умеренным ценам   Школа гімнастики на пілоні   Школа гимнастики на пилоне   Школа пластики   Школа пол денс   Школа пол дэнс  
Показати більше