Медичний центр "ЗДОРОВ'Я ПЛЮС ЗДОРОВ'Я"

Відгуків 3
вулиця Театральна, 15а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Лабораторна та ультразвукова діагностика захворювань, призначення лікування. Консультації лікарів педіатра, терапевта, невролога, стоматолога.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Larysa Rajfur: (Користувач)
Сподобалось
Так це правда. Мені завтра їхати до неї на прийом і я впевнена що все пройде успішно)))

Відповісти:

Larysa Rajfur,
Larysa Rajfur, 
Larysa Rajfur: (Користувач)
Сподобалось
Хотіла почитати інформацію про брекети для дочки і наткнулась на негативний відгук про Ганну Петрівну. Обурена цією нісенітницею, хочу розказати вам свою історію. Ви все зрозумієте.
Мої проблеми з зубами почались відразу після вибуху Чорнобиля. Я мала заледве дев'ять. Тільки помінялись зуби і вже кожен був уражений карієсом. Мама фельшер панічно намагалась затримати хворобу, водила мене до десятків лікарів. І кожен наступний багато обіцяв і "старано" виправляв помилки попереднього, несумлінного... При пломбуванні каналу занесена інфекція, флюс, дренаж,різані ясла... В одинацять я вже без верхньої правої одиниці. Далі роблені зуб і коронка. І знову інфекція. Я вже бе двох зубів. Нагадаю, кожного разу кращий лікар. Ст. Вижва, санаторій Згорани, Малорита, Брест, навіть до тітки в Астрахань... Як в тому анекдоті. Два куми розмовляють. Один до другого. - Куме, чого ви найбільше боїтеся? - Стоматологів і темряви. - Ну, стоматологів всі бояться. Але чому темряви? -Ага, а знаєте скільки в темряві стоматологів...
Отак і в моєму житті. Було їх стільки, що маючи десь під тридцять, мені вже потрібно було робити протез. Гуляла раз по набережній Ковеля, потім скромній напис Стоматологія. І так я познайомилась з Ганною Петрвною. Хто пам'ятає той маленький орентований кабінетик, в якому вона раніше працювала. Від нього почалось моє повноцінне усміхнене життя. Прекрасний порцеляновий усміх роботи Ганни Петрівни. Дивом їй вдалося врятувати вщент знищені нижні, майстерно допасувати верхні. Я усміхаюсь. Мій син після того, як пані Ганна направила помилку горе-лікаря з Ст. Вижви і навіть страх в очах дев'ятирічного хлопця прогнала, сам купив їй конвалії. Так дивно було в кабінеті стоматолога відчувати запах конвалій. А скільки ви знаєте малих хлопців, які дарують стоматологам квіти?
Багато часу минуло, багато зубів вилікувано у Ганни Петрівни, сестра, три брати, мій вже дорослий син. Як би далеко ми не були, Росія, Польша, Німеччина, до стоматолога ми завжди повертаємось тільки ло Ганни Петрівни, бо впевнені в ній. Вони тепер на Театральній, виросли, радіємо за них. І жодного разу ніяких нарікань.
А той, хто пише, що в центрі Ковеля тільки голосна вивіска і шарлатани,нехай не рівняє всіх під одну гребінку.
Ганна Петрівна Парфенова у нас вища ліга. Це лікар від Бога.

Відповісти:

Larysa Rajfur,
Larysa Rajfur, 
Скоклюк Людмила: (Користувач)
Не сподобалось
Вдруге звернулась в медичний центр з часу його відкриття і вдруге була неприємно вражена. Об 11 годині ранку підійшла до адміністрації і записала дитину  з гострим зубним болем до лікаря на 15 годину. Прийшли ми на прийом о 14.55.Чемний персонал попросив  вибачення , оскільки доведеться ще зачекати 15 хвилин.Через 30 хвилин  до нас знову підійшли, вибачились і попросили зачекати ще 10 хвилин. Коли пройшла година і 5 хвилин чекання ,я змушена була терміново покинути МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "ЗДОРОВ"Я  ПЛЮС ЗДОРОВ""Я в надії, що в такий пізній час ще зможу знайти ЛІКАРЯ для мого внука. Дякувати Богу ,ще є справжні лікарі, яких не треба так довго чекати.

Відповісти:

Скоклюк Людмила,
Скоклюк Людмила, 
Здоров'я + здоров'я   Здоров'я+здоров'я   Здоровья + здоровья   Здоровья+здоровья   Здоровя + здоровя   Здоровя+здоровя     Стоматології   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Діагностика захворювань   Дитячі лікарі   Звернутися до лікаря   Лікарі для дорослих   Лікування захворювань   Лабораторна діагностика захворювань   Невролог   Педіатр   Призначення лікування   Стоматолог   Терапевт   Ультразвукова діагностика захворювань  
Показати більше