Кафе-піцерія "Daniel"

Відгуків 4
Вулиця Січових Стрільців, 11/4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 22:00Без перерви

Інформація

Італійська кухня, піца на дровах. Святкування урочистостей до 25 осіб.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Уляна Семенюк: (Користувач)
Не сподобалось
До недавнього часу також була н епоганої думки про заклад.Але буквально на днях сталась така подія....ХТо відвідував заклад знає про місце для гри для дітей,за яке до речі вони беруть додатково гроші по годинно,за які нібито сидить людина і слідкує за дітьми,так от я прийшла з дитиною роззуваючись біля входу на мою дитину впав п арканець який відгороджує зону дитячу.Дитину вдарило по голові і дуже сильно перелякав гуркіт падаючого парканця.Жінка яка повинна за дітьми слідкувати сказала,що вона не може дивитися за всіма дітьми...Для нас це був шок,ніхто не вибачився і більше того вони ще й взяли гроші за перебування дитини....Тому батьки не раджу ходити з дітьми в даний заклад а якщо вже ідете то слідкуйте самі за дітьми,бо це небезпечно...

Відповісти:

Уляна Семенюк,
Уляна Семенюк, 
Переглянути всі відповіді ()
Mc Fedot: (Користувач)
Сподобалось
Коломия туристичне місто і багато хто думає, що все саме найкраще знаходиться в центрі. Моя специфіка роботи закидає мене по різним містам і звісно, що я обідаю чи вечеряю по кафешкам чи по клубам де не доводилося мені бути. Звісно попадаю я або на добру або не дуже кухню. Тому і проаналізую для вас таку піцерію як Данієль.
Коли заходив до закладу, вас зустрічає адміністратор який спілкується постійно по телефону і водночас дивиться на інших два переживаючи щоб відповісти своєчасно на дзвінок.) Але це не заважає їй сказати за який столик вам сісти і покликати офіціанта. Це дуже тішить, бо не дивлячись на велику кількість замовлень вона не розбазарює тих які прийшли щоб пообідати і не відповідає на поставлене питання "Зарас, зарас я можливо скимось розмовляю!!!!") Коли вас посадили за столик до вас підходить офіціант який давно вже мав би стати поварем накухні. Чому я так думаю, бо там вже два роки працюють одні і тіж дівчати та хлопці. І вони вже те меню (мені здається) знають "від зубів". І най головніше чому я люблю цей заклад. Бо туди приходять щоб поїсти! Не сфоткати себе, чи їду, або їду чи себе, чи себе з їдою, або їду з собою. )))

Відповісти:

Mc Fedot,
Mc Fedot, 
Переглянути всі відповіді ()
Lyubomir Mikhaylyuk: (Перехожий)
Сподобалось
класно заклад розширився. привітні офіціанти, затишні зали, смачна кухня.швидка доставка.

Відповісти:

Lyubomir Mikhaylyuk,
Lyubomir Mikhaylyuk, 
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Фенин: (Перехожий)
Не сподобалось
гарний заклад .

Відповісти:

Вікторія Фенин,
Вікторія Фенин, 
Переглянути всі відповіді ()