КП "Водоканал"

Відгуків 3
Вулиця Шевська, 1а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт08:00 - 17:0012:00 - 13:00
Пт08:00 - 16:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Чистка систем водопостачання та каналізації.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Eleonora Oziranskaya: (Користувач)
Не сподобалось
вже 3 день у неймовірну спеку по вулииці С.Бандери 27  тече вода з крану кольору цегли!!!  ніхто не може дати пояснення в чому справа і коли це припиниться.   згідна з попередніми відгуками мешканців міста про збитки та погану роботу даного підприємства.  оплачуємо ми за воду як питну ,а тут і до технічної не дотягує.  якщо чесно, то за останній рік ,якщо зібрати всі дні з постачання неякісною водою -то це  більше місяця.як і чому так ми повинні жити,скільки часу оплчувати неякісні послуги і хто буде  відповідати за збитки людей?..шановне підприємство, розробіть схему неоплати послуг, якщо подаєте жахливу воду!!!

Відповісти:

Eleonora Oziranskaya,
Eleonora Oziranskaya, 
Переглянути всі відповіді ()
Ruslan Debelyak: (Користувач)
Не сподобалось
треба звільняти керівника водоканалу з накладанням на нього штафу, як можливо користуватися жахливою водою , безвідповідальність  підприємства, такої якості вода має бути безкоштовною з виплатою компенсації за змарновані речі, приладів і.д.

Відповісти:

Ruslan Debelyak,
Ruslan Debelyak, 
Переглянути всі відповіді ()
Таран Мищук Анна: (Користувач)
Не сподобалось
Добрий день, коли вже нарешті по вулиці Чорновола буде в крані  вода , а не фанта.  Шкода , що не можу прикріпити фото до відгука.  Білі речі  неможливо випрати, можно  після стірки  зразу  викидувати. Зробіть щось.....,,,,,

Відповісти:

Таран Мищук Анна,
Таран Мищук Анна, 
Переглянути всі відповіді ()