Інформаційно-консультаційний центр "Гарант"

Гарант
Відгуків 1
бульвар Лесі Українки, 12, офіс 220
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Інформаційно-консультаційний центр «Гарант» надає кваліфіковані послуги з навчання та працевлаштування в Польщі.

Завдяки досвіду роботи, налагодженому співробітництву з агентствами праці в м. Люблін забезпечуємо нашим клієнтам легальну безпечну роботу з достойною оплатою, а також комфортні умови проживання, оформлення медичної страховки. Широкий вибір вакансій дає змогу обрати роботу відповідно до конкретних побажань — сільське господарство, будівництво, промисловість чи приватний сектор.

Окремою сферою послуг підприємства є організація навчання випускників українських шкіл в державних навчальних закладах Польщі. Пропонуємо безкоштовне навчання в технікумах міст Люблін, Радом, Демблін.

Учні мають змогу одержати високоякісне європейське навчання за напрямками:

  • технік-механік авіації;
  • технік оперативних служб в аеропортах;
  • технік обладнання ти систем альтернативних джерел енергії;
  • ландшафтний дизайнер;
  • технік галантерейних виробів зі шкіри;
  • рекламний агент;
  • технік-механік;
  • електрик;
  • технік харчування та гастрономічних послуг.

Вступ до технікумів не вимагає іспитів, необхідно лише пройти співбесіду на польській мові. В процесі навчання українські учні мають додаткові уроки польської мови.

Є можливість проживання та харчування учнів в гуртожитках за доволі помірну оплату, яка складає орієнтовно 120 євро щомісяця.

Рівень та якість одержаних знань дають змогу стати хорошим спеціалістом в обраній сфері, продовжити навчання в кращих вузах Європи, відкрити для себе нові горизонти та можливості.

 

НОВИНКА!!!!!

Програма за підтримки Євросоюзу по підготовці автомеханіків на базі навчального закладу в Любартові.

Учасниками Програми можуть бути випускники 9-11 класів, яким на 1 вересня не виповнилось 18 років.

За три роки навчання учні отримують: диплом автомеханіка, водійські права, прав на керування автокраном, автокарою, три європейські сертифікати зварювальника. По закінченню надається робоче місце для місяного стажування з заробітною платою  1600 зл в місяць.

Кошти Євросоюзу покривають: вартість навчання,проживання, триразового харчування, медичної страховки та страховки від нещасних випадків.
 

***

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Тарас Володимир: (Користувач)
Не сподобалось
Привіт агенство, особливо Лариса Іванівна ( дай вам Бог здоров'я і  щоб з вашими внуками так все життя робили як і Ви з нами). Шановні читачі не звертайтесь за послугами до цієї компанії вони не надают гарантованих послуг, БРЕХУНИ

Відповісти:

Тарас Володимир,
Тарас Володимир, 
Працевлаштування за кордоном   Навчання за кордоном   Візи, візова підтримка   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Освіта за кордоном   Освітні програми за кордоном   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Відкрити візу   Віза   Віза в європу   Віза в польщу   Візова підтримка   Виготовлення візи   Виготовлення робочої візи   Виготовлення шенген візи   Де краще навчатися   Де навчатися   Допомога при оформленні візи   Допомогти відкрити візу   Зробити візу   Зробити робочу візу   Зробити шенген візу   Навчання   Навчання в польщі   Навчання за кордоном   Офіційна робота в польщі   Офіційна робота за кордоном   Офіційне працевлаштування в польщі   Офіційне працевлаштування за кордоном   Поступити в польщу   Поступити навчатись за кордоном   Поступити навчатися в польщі   Працевлаштування в польщі   Працевлаштування в польщі офіційно   Працевлаштування за кордоном   Працевлаштування за кордоном офіційно   Робота в польщі   Робота в польщі офіційно   Робота для жінок в європі   Робота для чоловіків в європі   Робота за контрактом в європі   Робота за контрактом в польщі   Робота за кордоном   Робота за кордоном офіційно   Робоча віза   Робоча віза в польщу   Технікум   Технікум в польщі   Шенген віза  
Показати більше