Інформаційно-кадрове агентство "Ваш вибір"

Ваш вибір
Відгуків 4
вулиця Івана Мазепи, 7
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


Інформаційно-кадрове агенство «Ваш вибір» успішно функціонує з 2001 року. Наше підприємство допомагає у працевлаштуванні за кордоном, основні напрямки працевлаштування – Польща. Також, допомагаємо у пошуку роботи по Україні.

Здійснюємо допомогу у виготовленні віз, консультуємо щодо виїзду за кордон, підготовляємо ввесь пакет потрібних документів для виїзду.

 


Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Марта Янків: (Користувач)
Сподобалось
Доброго дня.перший раз збираюсь виїжджати за кордон на роботу і звичайно уже страшно!!!Звернулась за допомогою в агенство"Ваш вибір" і залишилась дуже задоволена консультацією ну і допомогою від відкриття візи і до смого працевлаштування!!!!Особливу подяку хочу виразити пані Валентині за дуже корисні поради!!!!

Відповісти:

Марта Янків,
Марта Янків, 
Світлана Пугач: (Ревізор)
Сподобалось
Все на вищому рівні. Роботою задоволена. звертатимусь ще не раз і рекомендуватиму своїм друзям та близьким, так як ніхто не подбає про Вас у Польщі, як "Ваш Вибір".

Відповісти:

Світлана Пугач,
Світлана Пугач, 
Andriy Terletskyi: (Користувач)
Сподобалось
Добрий день.  Неодноразово звертався до Валентини Іванівни і був задоволений сервісом. Робота задовільняє. Зараз знаходжуся в Польщі і на наступний раз знову піду тільки до неї.

Відповісти:

Andriy Terletskyi,
Andriy Terletskyi, 
Андрій Михайлюк: (Перехожий)
Не сподобалось
Доброго дня , клієнти пані  Валентини Луців з кадрового агенства Ваш Вибір. Люди,не звертається до Валентини ,не ведіться на її розкази за прекрасну роботу, вона говорить одне а відправляє на зовсім іншу роботу обманює то пише людина яка вже працює в Польщі, я ваас прошу люди не вірти їй...

Відповісти:

Андрій Михайлюк,
Андрій Михайлюк, 

Андрій Михайлюк,  Добрий  день,я з Вами не погоджуюсь,я їздила на роботу  в Польщу  через Валентину  Іванівну  як на перший раз мені  сподобалось ,житло було безрлатне умови хороші,на роботі можна було вибрати години скільки хочеш працювати і платили вчасно що саме головне.І мої знайомі багато хто звертаються до В.Ів.....я на оборот рекомендую агенство Ваш вибір бо можна бути впевненим на 100% що вас там не кинуть.
майже 11 місяців тому

Відповісти:

Христина Савшак,
Христина Савшак, 
Працевлаштування за кордоном   Кадрові агенції   Візи, візова підтримка   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Вакансії   Пошук роботи   Підбір персоналу   Рекрутингове агентство   Рекрутингова компанія   Кадрове агентство   Кадрове агенство   Рекрутингове агенство   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Бронювання готелю   Віза в польщу   Віза шенген   Вакансії в польщі   Де знайти роботу   Документи на шенген візу   Еміграція в польщу   Заповнення візової анкети   Знайти роботу в польщі   Легальна робота в польщі   Легальна робота за кордоном   Медичне страхування   Мульти виза   Навчання в польщі   Навчання у польщі   Надання консультацій   Національні візи   Підготовки запрошення   Польська шенген віза   Польський шенген   Польща навчання   Польща робота   Пошук роботи за кордоном   Працевлаштування в польщі   Працевлаштування за кордоном   Пропоную роботу за кордоном   Реєстрація у візовій установі   Робота   Робота в європі   Робота в польші   Робота в польщі   Робота в польщі 2016   Робота в польщі без посередників   Робота в польщі без посередників 2016   Робота в польщі відгуки   Робота в польщі вакансії   Робота в польщі варшава   Робота в польщі водієм   Робота в польщі для жінок   Робота в польщі для українців   Робота в польщі для українців 2016   Робота в польщі для чоловіків   Робота в польщі львів   Робота в польщі на літо   Робота в польщи   Робота в польщы   Робота за границею   Робота за кордоном   Робота за кордоном без посередників   Робота за кордоном для жінок   Робота за кордоном для українців   Робота за кордоном для українців 2016   Робота за кордоном для чоловіків   Робота за кордоном легально   Робота за кордоном польща   Робота закордоном   Робота на літо   Робота польша   Робота польща 2016   Робота у польщі   Робота у польщі для жінок   Робота у польщі для чоловіків   Сезонна робота в польщі   Сезонна робота в польщі 2016   Сезонна робота за кордоном   Шенген віза   Шенген візи   Шенгенська віза   Шенгенська віза ціна   Шукаю роботу в польщі   Шукаю роботу в польщі без посередників   Шукаю роботу за кордоном   Як знайти роботу в польщі   Як знайти роботу за кордоном  
Показати більше